Vaillant Kombi Servisi
Site Haritası

Şehremini Vaillan Kombi Servisi

ŞEHREMİNİ VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

Kombi servisi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle kombinizin kış bakımı mutlaka servislerin uzman teknikerleri tarafından yapılmalıdır.

Şehremini Vaillant Kombi Servisi olarak 10 yılı aşkın süredir tüm istanbul çevresinde kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Şehremini Vaillant Servisi istanbul içindeki hizmet vermekteyiz.Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz.

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Firmamız kombi ürünlerinizde aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Şehremini Vaillant Kombi Bakımı,
Şehremini Vaillant Kombi Arıza Onarımı,
Şehremini Vaillant Kombi Petek Temizliği,
Şehremini Vaillant Kombi Parça Tedariği,
Şehremini Vaillant Söküm ve Montaj,


Kombi denildiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi de vaillanttır. Vaillant marka kombiler için, kombi arıza kodları ve açıklamaları ile mevcut arızanın sebebini öğrenebilirsiniz.


Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm vaillant kombi markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.


Cihazınızda çalışmama sorunu olduğunda ilk olarak su basıncını kontrol etmeniz gereklidir. Bunun yanında kombi sigortasının kapalı olup olmadığı, gaz vanasının kapalı olup olmadığı, cihazın ön panelinde yer alan yaz/ kış konum anahtarının istenilen konumda olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Bunlara rağmen cihazınız çalışmıyor ise mutlaka VAİLLANT teknik destek almanız gereklidir. Bunların dışında cihazın çalışıyor ama VAİLLANT peteklerde ısınmıyorsa, patlamalı yanıyor ise, sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor ise de mutlaka VAİLLANT teknik servis hizmetlerini talep etmeniz önerilir.

 sehremini+vaillant+kombi+servisi

Vaillant Kombi Servisi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret10007